Navigatie overslaan

Direct naar de hoofdnavigatie

Direct naar de navigatie voor kinderen

Direct naar de navigatie voor jongeren

Direct naar de navigatie voor volwassenen

Direct naar de navigatie voor wijken

Wij zijn Tandem Welzijn Nijmegen

Home>Over Tandem>Medewerkers>Contactpersonen

HOOFD NAVIGATIE:
Doelgroep volwassenen

NAVIGATIE VOLWASSENEN:
Doelgroep jongeren

NAVIGATIE JONGEREN:
Doelgroep kinderen

NAVIGATIE KINDEREN:

NAVIGATIE WIJKEN:

Brede School Co÷rdinatie

Een Brede School is een netwerk van voorzieningen voor kinderen en ouders in de buurt, met de school als middelpunt. In de Brede School werken verschillende...

Lees meer

Opbouwwerk

Opbouwwerk is de werksoort die activiteiten initieert, stimuleert, begeleidt, faciliteert en ondersteunt van bevolkingsgroepen die zich in collectief verband...

Lees meer

Contactpersonen

Management

Susanne Plass

directeur

T. (024) 365 01 37    
E. s.plass@verwijder-dit.tandemwelzijn.nl    
Erna Kroese

Manager Talentontwikkeling

T. (024) 365 01 11
E. e.kroese@verwijder-dit.tandemwelzijn.nl
Maaike Borsboom (interim)

Manager Communities

T. (024) 365 01 70
E. m.borsboom@verwijder-dit.tandemwelzijn.nl
Peter van der West

Manager Business Control

T. (024) 365 01 26
E. p.van.der.west@verwijder-dit.tandemwelzijn.nl

Directiesecretariaat

 

Marijke van der Gulden

M. (06) 231 99 109
T. (024) 365 01 37
E. m.van.der.gulden@verwijder-dit.tandemwelzijn.nl

Kwartiermaker Transities

Bea de Ruijter
M. (06) 137 256 37
T. (024) 365 01 49
E. b.de.ruijter@verwijder-dit.tandemwelzijn.nl

Communicatie & PR

Bart Stienissen

Regisseur Communicatie

M. (06) 191 361 88
T.  (024) 365 01 63
E.  b.stienissen@verwijder-dit.tandemwelzijn.nl

Personeel en Organisatie

Gemmie Teunissen
T. (024) 365 01 39
E. g.teunissen@verwijder-dit.tandemwelzijn.nl

Brede School Co÷rdinatoren

Irene Halsema

Willemskwartier

i.halsema@verwijder-dit.tandemwelzijn.nl

 

Paul Jeurens

Heseveld, Waterkwartier

p.jeurens@verwijder-dit.tandemwelzijn.nl

 

Ans Nieuwenhuis

Wolfskuil

a.nieuwenhuis@verwijder-dit.tandemwelzijn.nl

 

Hannie van der Meer

Aldenhof, Lindenholt

h.van.der.meer@verwijder-dit.tandemwelzijn.nl

 

Nicole Stams

Hatert

n.stams@verwijder-dit.tandemwelzijn.nl

 

Marijke Swinkels

Neerbosch-Oost

m.swinkels@verwijder-dit.tandemwelzijn.nl


HEADER PRINTVERSIE:
Logo Tandem

Tandem, Centraal bureau

Bezoekadres:
OPUS, Centrum voor Welzijn
Julianaplein 1, Nijmegen
Correspondentieadres:
Postbus 1547
6501 BM NIJMEGEN
tel.: 024 3680111
fax: 024 3600120
email: info@tandemwelzijn.nl
www.tandemwelzijn.nl

FOOTER PRINTVERSIE:

© Tandem, Welzijnsorganisatie Nijmegen | Deze pagina op internet: http://www.tandemwelzijn.nl/over-tandem/medewerkers/contactpersonen.html